FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Minulost 5.díl Smečka Ambodia Empty Minulost 5.díl Smečka Ambodia

Fri 14 Dec 2018 - 15:38
Pomalu jsme začaly zpomalovat. Cítila jsem, že nebezpečí je dostatečně daleko. Chladný vítr začal profoukovat můj kožich. Zima se blíží, pomyslela jsem si na chvíli jsem upadla do svých vzpomínek. Uvidím ještě svojí rodinu? Vrátím se ještě někdy domů? Hlavou se mi hemžily vzpomínky po domově Kráčeli jsme pomalu a já tiše přemýšlela. asi svoji rodinu už nikdy neuvidím. Mohla bych se připojit k jiné smečce. Byl to ale jen letmý nápad. Najednou jsem uviděla siluetu. Byl to vlk, to jsem věděla určitě. Rozběhla jsem se za ní, anebo za ním. Byl to hnědo zrzavý vlk.  ,,Ahoj! Já jsem Wolfy a toto je Crystal." Představila jsem se. ,, Ahojky já jsem Tine a toto je Tenebris. Po seznámení jsem ji pověděla o mé minulosti ,,To je mi líto co se ti stalo" Odpověděla. Víš ty co? Nechceš žít v naší smečce?" Přestala jsem věřit že se dostanu zpět domů tak jsem přikývla. ,,Vezmu tě za naši Alfou a ostatními."namítla v rychlosti. Kráčeli jsme daleko až k takové podivné jeskyni. ,,Aminto někoho ti sem vedu." Zavolala veselé Tine. Z jeskyně vylezla  překrásná vlčice. Její vzhled se ani nedal popsat. Byla to Alfa smečky Ambodia. Pomalu ke mně přišla. ,,Ahoj maličká co tě přivádí do těchto končin?" promluvila něžným hlasem ,, Já jsem se ztratila a hledám nový domov."byla jsem ještě nervóznější než kdy jindy. Aminta požádala Tine,  aby nás dvě nechala o samotě. Všimla si něčeho důležitého. ,,Wolfy co to maš na tlapě?" Zeptala se mě. ,, To je znak naší smečky. Vlčata jej dostávají společně s magií ve dvou letech" Odpověděla jsem. ,,A jak se jmenuje tvá smečka?" Amintě to něco připomínalo. Něco důležitého. ,, To bohužel nevím." O jménu a mé smečce jsem moc nevěděla. Aminta mě svěřila Tine, aby se o mě postarala. Od té doby přečetla mnoho knih o znacích vlků až na to narazila.: Znak vlčí tlapy je znak smečky Chan! Znak bílých vlků, kteří patří k jedním z nejlepších lovců a bojovníků. Amintě zablýsklo v očích ,,To je ono! Řekla si" všechno o mě mi řekla. ,,Teď máš na výběr: buď půjdeš stále dál svojí cestou, anebo se pridáš k naší smečce." Vybrala jsem si zůstat s Amintou ve smečce Ambodia. Vzala mě tedyk obřadnímu kameni a svolala ostatní vlky. ,,Wolfy-chan teď budeš muset odříkat Ambodiánské patero" Ambodiánské patero jsem odříkala a přidala se ke smečce Ambodia.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Minulost 5.díl Smečka Ambodia Empty Re: Minulost 5.díl Smečka Ambodia

Sat 15 Dec 2018 - 21:03
250 darwenů.
Jediná poznámka - Ambodiaským paterem přísahají pouze vlci, kteří byli povýšení na jednoho z vlků z vedení. Jakmile se vlk přidá do smečky, žádný větší obřad to není. Pouze ho Alfa představí ostatním ve smečce.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru