FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Minulost Lady Snow Empty Minulost Lady Snow

Sat 29 Jun 2019 - 9:40
Narodila jsem se ve smečce arktických vlků. Jakožto nejstarší vlče, které se narodilo alfa páru, jsem byla vždy tím nejoblíbenějším vlčetem. Avšak, přišel zlom. Při druhém vrhu mi zemřela maminka. Nikdo z vlčat nepřežil a nakonec umřeli všichni sourozenci, při sněžné bouři, kterou jsem vyvolala já. Otec byl zlý tyran a neměl mě vůbec rád. Choval se ke mně jako k Omeze! Až bouře skončila, okamžitě mě nechal vyhoštit ze smečky. A já utíkala, až jsem se dostala sem. Při svých toulkách, jsem potkala zbidačeného vraníka Gravityho. Od té doby jsem znova poznala, co to znamená život ve smečce. PS: Zapomněla jsem zmínit, že nikdo z mé bývalé smečky neměl magii, proto upravuji.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Minulost Lady Snow Empty Re: Minulost Lady Snow

Sun 30 Jun 2019 - 22:21
Omega se píše s malým o (více v zajímavostech na soukromém webu ve článku o postaveních).

To bylo to první co mě napadlo. Obyčejně bych ti dala ponaučení o tom, že tohle nemůžeš brát jako plnohodnotný příběh, ale zachránila jsi to titulkem minulosti. Za těch pár řádků symbolicky dostáváš 10 darwenů.
Aminta
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru