FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Výlet k Antracitovému jezeru Empty Výlet k Antracitovému jezeru

Sat 29 Jun 2019 - 21:40
Vykoukla jsem z nory a ranní světlo mě pohladilo po mojí hebké bílé srsti. Nadechla jsem se čerstvého ranního vzduchu a šla jsem se poohlédnout po snídani. Najedla jsem se a přemýšlela co budu dělat dnes. Vzpomněla jsem si, že ostatní vlci říkali něco o Antracitovém jezeře. Tam to neznám. Proto jsem se vydala směrem k jezeru. Cesta k němu trvala dlouho a tak jsem se trochu bála jestli dorazím domů ještě před setměním. Nakonec jsem tam dorazila, ale to už jsem měla pořádný hlad. Pod hladinou se leskly šupiny mnoha ryb. Napadlo mě, že bych si mohla nějakou rybu ulovit. Za chvíli jsem měla rybu ulovenou a spokojeně jsem si pochutnávala na rybím mase. Když jsem měla rybu v břiše, spokojeně jsem si namočila tlapky a poohlédla se po okolí. Když jsem se pokochala pohledem na okolí, tak jsem se vydala na cestu zpět. Pospíchala jsem, a tak jsem se dostala domů ještě zavčas. Ulovila jsem si králíka k večeři a popřála Gravitymu, který byl celý den na pastvě aby si odpočinul, dobrou noc. V noře jsem si lehla na mývalí kožešinu a chvíli jsem přemýšlela o dnešním výletě a pak jsem usnula.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Výlet k Antracitovému jezeru Empty Re: Výlet k Antracitovému jezeru

Sun 30 Jun 2019 - 22:46
100 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru