FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Nakupování  Empty Nakupování

Wed 24 Jul 2019 - 22:14
Po nějaké době putování jsem na obzoru uviděla tržiště. "To tržiště je velké!" nadšením jsem vydávala jakési zvláštní zvuky jako "wow" a "whoa!". Podívala jsem se na Lady a její výraz.
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Wed 24 Jul 2019 - 22:19
,,Ano, tržiště je opravdu velké. Dovolím ti tedy, aby sis vybrala sama nějakou věc a koupila." dovolila jsem jí.
avatar
Anonymní
Anonymní

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:00
"Tak já se jdu podívat." Rozběhla jsem se po tržišti.
Všude visely všelijaké věci; náhrdelníky z překrásných kamenů, různě zbarvená ozdobná ptačí pírka, ale také magické lektvary jak na uzdravení, tak na způsobení újmy na zdraví. Samozřejmě nechybělo přepychové jídlo, jako třeba nadívané křepelky.
Vtom mě něco uhodilo do očí. Překrásný talisman visící přímo přede mnou mi úplně učaroval. Byl to slabě zářící zeleno modrý kámen opletený stříbrným drátkem, visící na černé šňůře. Doběhla jsem zpátky na místo, kde jsem se naposledy viděla s Lady, abych jí oznámila, že jsem si vybrala. Ale když jsem tam přiběhla, zjistila jsem, že Lady už je nejspíš dávno někde v davu na tržišti. 'Do háje..' pomyslela jsem si, otočila jsem se, z dálky jsem zírala na zdánlivě nekonečný dav vlků a snažila jsem se pohledem najít svojí opatrovnici.


Naposledy upravil Angela dne Fri 9 Aug 2019 - 12:05, celkově upraveno 1 krát
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:10
Chodila jsem okolo různých stánků, všude plandaly všelijaké kožešiny, vonělo výborné maso, v mírném větříku se v rytmu pohupovaly různé náhrdelníky. Kde je asi Angela? Pomyslela jsem si. Asi si vybírá, ona si mě najde, vysvětlila jsem si v duchu.
avatar
Anonymní
Anonymní

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:36
Po nějaké době čekání jsem se rozhodla, že půjdu Lady najít. Znovu jsem se rozběhla po tržišti.
Když jsem konečně uviděla její bílý kožich, zakřičela jsem "Lady Snow! Tady!"
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:40
Uslyšela jsem Angelino volání a okamžitě jsem se otočila za hlasem a uviděla jsem vlče. Rozběhla jsem se davem k Angele a jakmile jsem byla u ní, zeptala jsem se jí, co si vybrala.
avatar
Anonymní
Anonymní

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:42
"Někde tu prodávají takový krásný amulet.." popsala jsem jí ho a začly jsme ho hledat.
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:44
,,Není to tenhle?" ukázala jsem na zeleno-modrý amulet na černé šňůrce.
avatar
Anonymní
Anonymní

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:49
"Ano! Že je překrásný? Takový... magický..." hypnotizovaně jsem koukala na kámen.
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 13:52
,,Ano, je nádherný." potvrdila jsem Angelina slova. ,,Chceš ho tedy?" otázala jsem se vlčete.
avatar
Anonymní
Anonymní

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 14:31
"Ano, prosím!" Vypískla jsem nadšením. Potom jsem se však zarazila: "Ale nebude moc drahý?"
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 15:02
Podívala jsem se na cenu, ,,500 darwenů, to jde, Angelo. Koupím ti ho." vzala jsem amulet do tlapky a ukázala ho obchodníkovi. ,,500 Darwenů, prosím." řekl obchodník. Podala jsem mu Darweny a on mi poděkoval. Nakonec jsme šly k Wittanovi a tam jsem koupila vonnou svíčku za 250D.
avatar
Anonymní
Anonymní

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Thu 25 Jul 2019 - 15:51
Po nákupu jsme se vrátily do naší nory. Celou cestu jsem si hrála s mým novým amuletem, který jsem si pověsila okolo krku. Když se dotknul mé kůže (chlupů) začal světélkovat o něco víc. Doma jsem si lehla, položila jsem packu na amulet, aby mě v noci nebudilo jeho světlo a spokojeně jsem usnula.
Sponsored content

Nakupování  Empty Re: Nakupování

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru