FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

1- Přijatá do smečky... Empty 1- Přijatá do smečky...

Tue 17 Dec 2019 - 19:53
Sheltiestar přijaly do smečky,byla ráda že už má smečku kterou dlouho hledala a nejen smečku ale i rodinu bohužel sní nebývá furt mají velké území a každý si jde svojí cestou což ji mrzelo byla furt samá jen někdy někoho potkala ale vždy kam se pohla byla sama. Sheltiestar pak odešla od Alfy a běžela lesem pryč do hlubokého lesa který vždy nádherně voněl.
Po chvíli se zastavila a na pila se řeky pak do ní po chvíli vstoupila a ledová voda se ji v pila do srsti, ale začala být jí zima a vyšla ven otřepala se a lehla jsi *Mohla bych jít na lov* pomyslela si a stále ležela a olizovala srst. Sheltiestar zvedla a závětříla ucítila jelena a tak se dala za jeho pachem běžela pomalu a tiše*doufám že ho chytim..."pomyslí si a zastaví se protože pach je hodně silný a nechce ho vyplašit. Skrčí se a jde pomalu za pachem olizne se a nemůže se dočkat má velký hlad a jelen by jí vystačil na dva dny. Sheltiestar buši srdce a má energii že by jí mohla rozdávat každému vlku,zahlédla jelena byla od něho kousek a tak jen čekala na správnou příležitost,ale něco je vyrušilo jelen se rozběhnul a Sheltiestar hned za ním,běžela rychlé ale nemohla se hodně rozběhnout cestu ji zkřížily stromy ale jelena měla hodně kousek ještě chvíli a skočí by po něm. Jelen běžel kam mohl chtěl si za chránit život  Sheltiestar to bylo líto ale vždy říkala * Sežer nebo budeš sežrana* pomyslí si a skočí na jelena,jelen běží dál a snaží se Sheltiestar sundat ze sebe. Sheltiestar ho kouše do zád a snaží se vylézt k hlavě po chvíli se ji to podaří a rychlé ho kousne za zátylek a sílou ho strhne k zemi jelen dopadne na zem a Sheltiestar skočí z něho aby na ní jelen nespadl pak se otočí a rychlé skočí na jelena protože ho nezabila jen strhla na zem a kousne ho do hrdla a chvíli ho drží. Sheltiestar si sedla a dívá se kolem sebe kde by šla.....zahlédne skály a kousne jelena a táhne ho ke skálam přitom cítí čerstvou krev jelena a další několik pachu i vlka ale neřeší to do jde ke skálam a povzdychne si olizne se nemůže se dočkat až začne jist jelena ale chce jít víc na horu tak kousne jelena a pomalu sním leze na horu už ji bolí zuby ale ještě kousek a bude nahoře kde chtěla být až tam  do jde i z jelenem tak ho pustí a lehne jsi. Sheltiestar ležela a olizovala se a oddychovala a dívala se na krásný výhled pak až se uklidnila začala jíst jelena,jelen byl teply ale trochu studený což maso které je studené je hnusné ale teplé je výborné a tak jedla co nejvíce pak jak nemohla a půlka jelena byla pryč. Lehla jsi a jelena měla vedle sebe olizovala se a postupně i čistila při tom slyšela jak šumí les a větr ji čechral srst *mňam ten jelen byl dobrý a ještě mi zbylo třeba na zítra ikdyž to bude studeně  hnusné...* pomyslí si a přemýšlí chtěla by najít spřízněnou duši.....po chvíli si lehne a zavře oči a hlavou se jí honí několik myšlenek ale to už neví protože usla a řešení okolní svět.
O pár hodin se probudila protáhla se a dívala se na nebe bylo skoro ráno "Cože to jsem spala tak dlouho" řekne si pro sebe a stále leží a dívá se na nebe které je světle růžovo modré. Sheltiestar se převalovala ze strany na stranu ale už nebylo to krásné zbarvené nebe,zvedla se a šla dolů ze skály k řece pak až tam došla tak se na pila studené vody,studená voda ji uvnitř v těle ochladila že se naježila a rychlím během se vrátila na horu na skálu a tam si lehká.
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

1- Přijatá do smečky... Empty Re: 1- Přijatá do smečky...

Sat 11 Jul 2020 - 8:33
Nápad dobrý a gramatika je vpořádku, jen bych ti vytkla pár věcí pro příště. Když chceš, aby příběh vypadal dobře, nesmíš opakovat stejné slova. Myslím tím například "a" nebo "ale".
- Př. Tvá věta:
Po chvíli se zastavila a na pila se řeky pak do ní po chvíli vstoupila a ledová voda se ji v pila do srsti, ale začala být jí zima a vyšla ven otřepala se a lehla jsi *Mohla bych jít na lov* pomyslela si a stále ležela a olizovala srst.
- Upravená věta:
Po chvíli se zastavila a napila se řeky, do které po chvíli vstoupila. Voda byla ledová, a tak bylo nepříjemné, když se ji vpila do srsti. Začala ji být proto zima a vyšla ven. Otřepala se a lehla si. *Mohla bych jít na lov* pomyslela si. Stále ležela, přičemž si olizovala srst.
- Dávej si pozor na čárky (= čárka za spojkou [kromě a, ikdyž v některých případech to jde] př.: Byla jsem pryč, ale/protože/přestože/ikdyž.... Je důležité si uvědomit, že za čárkou je mezera.)
- Dělej více vět. Neboj se jednu tvou větu rozpůlit na 2. POZOR nesmí to být takto:
Šla jsem ven. Podívala jsem se na nebe. Pak jsem si lehla. Umyla jsem si kožich.
Vypadá to blbě a čtenářům se to i tak čte.

200 D
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru