FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Zachova minulost Empty Zachova minulost

Thu 16 Jul 2020 - 20:06
,,Chtěla bych zažádat o změnu opatrovníka"

Ta slova mi zněla v hlavě celý den. Byly jako šíp co mě zasáhl.. Bolela, ale já si to nechtěla přiznat. Střela s mým povolením šla na sraz kde byla i s Cali, Arcem, Jessi a nejspíše i Blackmoonem. Já na nějaký sraz neměla zrovna sto chutí. Rozhodla jsem se tedy pro menší lov. ,,Ten by mi snad náladu zvednout mohl" zamumlala jsem potichu a vyšla jsem z jeskyně. Zamířila jsem si to směrem do lesíka pod všem známou loukou bohů. Pokládala jsem tlapku za tlapkou a každým krokem se více blížila k lesíku. Najednou jsem na sobě ucítila něčí pohled. Prudce jsem se otočila a zavrčela. Spatřila jsem přede mnou stojícího Zacharyho. ,,Omlouvám se Zachu" řekla jsem krapet nervózně a pousmála se ,,To je v pořádku má Alfo" usmál se na mě Zachary. ,,Vypadala jsi smutně...stalo se něco?" zeptal se. ,,No, ne... Tedy vlastně ano... Střela zažádala o změnu opatrovníka...Arca.." povzdychla jsem si. ,,Ale Wolfy...už to přece není malé vlče" řekl a já jen přikývla. ,,Já vím, já vím...ale je mi to líto...už nemám žádné vlče k opatrování..." řekla jsem. ,,Jestli chceš můžeme jít ke mě do doupěte..popovídat si a tak dále. Zlepší ti to náladu a změní ti to myšlenky" pousmál se a já jen přikývla. Spolu jsme odešli k jeho doupěti. Tam jsme si lehli na kožešiny a začali si povídat. ,,Z jaké smečky jsi a jak tě vyhostili?" zeptala jsem se ze zvědavosti a na Zachovo výrazu se zobrazila nervozita. Nevěděla jsem proč...
,,Pocházím ze smečky Nuan...je to smečka celkem daleko severu. Život tam je tvrdý a krutý...Každý rok když vlčata dospějí pořádá se turnaj mezi Nuanem a Miunem. To je sousední smečka. Vlčata bojují proti vlčatům druhé smečky. A Já neporazil ani jednoho. Rodiče ze mě byli zklamáni.. Alfa pár mě donutil odejít ze smečky. Dlouhou dobu jsem bloudil a byl odkázán sám na sebe. Rok jsem žil jakožto samotář a pak jsem potkal Lady Snow a vaší smečku" dokončil své vyprávění a podíval se do země. ,,To je mi líto Zachu..." řekla smutně Wolfy a podívala se na něj. Zach se postavil. ,,To nic... Už by jsi měla jít. Chris už tě nejspíše hledá." řekl a trochu se pousmál. Wolfy jen přikývla. Oba se rozloučili a Wolfy šla zpět do sluje.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru