FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Hela
Posts : 18
Join date : 16. 02. 19

příběh od Hely Empty příběh od Hely

Wed 13 Mar 2019 - 21:17
Jednoho krásnýho dne sem se šla proběhnout ven z bratrem. Byl to můj nejlepší den na celém světě, konečně se my podařílo chytit
první lišku, ale když jsme se vraceli spět tak nás chytila bouřka, a ještě k tomu padaly kroupy, tak jsme přiběhli ke skále a schovaly jsme se a počkali než bouřka přestane.
Po třech hodinách konečně přestaly padat kroupy a bylo jasno a teplo. Hned jsme šli rychle domu. Druhý den jsem šla se podívat k řece a ulovit nám z bratrem něco k jídlu
.Konečně se my podařilo chytit dva lososy. Když sem pak přišla domu tak brácha nebyl doma, okamžitě sem ho šla hledat ale marně.Nikde nebyl a já sem začala mít strach že se mu něco stalo. O Čtyři hodiny přišel ale já sem spala. Když chtěl jít spát tak sem se probudila a na něj skočila a začala se mazlit. Třetí den sem měla dostat od bráchy dáreček . Když jsem ho dostala tak sem byla strašně byla šťastná že sem ho dostala, byl to řetízek ze srdíčkem .
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

příběh od Hely Empty Re: příběh od Hely

Wed 13 Mar 2019 - 21:20
150 darwenů
Pozor na chyby Very Happy
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru