FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta--Wolfy je zpět...  Empty Kanta--Wolfy je zpět...

Sun 31 Mar 2019 - 19:00
Bylo ráno a mě čekali další povinnosti. Ráno jsem vzbudila vlčata, která nachtěla vylézt z pelíšku. " Vztávat."potichu jsem probouzela vlčata. Než vylezli šla jsem si umít obličej a připravit se." Tak copak by jste si dnes dali?" zeptala jsem se vlčat která na mě hladově koukala." Em...Třeba..."nerozhodně se na sebe vlčata koukala. Mezi tím rozmýšlením jsem ulovil srnu, která stále opodál a dotáhla jí k nim." Může být?" zeptala jsem se vlčat, která se jen oblizovala. Ani neodpověděli a pustili se do jídla. Připravila jsem se, dojela zbytky po vlčatech a vyrazili za Itory. "Ahoj! " slušně jsem pozdravila. "Ahojky." pozdravili mě opodál stojící Wolfy s Itory. "Už je vše v pořádku?" zeptala jsem se Wolfy. "Ano je." odpověděla Wolfy plná energie. Vlčata si tedy převzala a s Wolfy jsme šli. Jezero duchů. Byl tam chlad a bylo to nepříjemné místo a Aminta nám o tomto místě vyprávěla legendu. Bála jsem se ještě víc než předtím, ale s Wolfy jsme tu naštěstí nic nenašli a konečně šli na známé místo klidu. Můj domov byl jako vždy vpořádku, ale stejně jsme to tu pořádně prohlédli. Hory Pierwany jsou krásné místo k inspiraci. Zde taky nic nebylo, ale bylo tu moc hezky. Potoky tu šuměli a ptáci zpívali. Vlčí hřbitov. Myslela jsem si, že tu bude Spirit, jenomže nebyl. Byla jsem za to i ráda, že jsem ho nenašla nechci aby o něm nikdo věděl. Další byly močály. Už víte to co jsem vám dříve vyprávěla s Wolfy, tak to snad opakovat nemusím. Hmyz všude!!! Hrůza. Pořád jsme se s Wolfy drbali a drbali. Naštěstí nic. Písečné pláně byli také čisté až na koně a nějaké malé škůdce. Bylo tu docela dost velké horko, ale byli jsme na to zvyklé. Bílé hory byly poslední a naštěstí nic. Ano bílé hory jsou opravdu bílé. Byl tu hezký výhled, ale také nic. S Wolfy jsme šli pro vlčata, rozloučili a poděkovali Itory a poté odešli domů.


Naposledy upravil Jessi dne Sun 31 Mar 2019 - 19:52, celkově upraveno 1 krát
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kanta--Wolfy je zpět...  Empty Re: Kanta--Wolfy je zpět...

Sun 31 Mar 2019 - 19:25
Jessi, normálně bych ti to uznala, ale tohle.... 4 řádky jako plnohodnotný příběh? To myslíš vážně? Very Happy
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta--Wolfy je zpět...  Empty Re: Kanta--Wolfy je zpět...

Sun 31 Mar 2019 - 19:31
Dobře zdelšim Very Happy
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kanta--Wolfy je zpět...  Empty Re: Kanta--Wolfy je zpět...

Sun 31 Mar 2019 - 19:38
Nemusí to být nějaký nabitý trhák plný akce nebo složitého příběhu, stačí když to víc zdelšíš, přidáš nějaké detaily a bude to OK, ale tohle je vyloženě jen obyčejná osnova.
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta--Wolfy je zpět...  Empty Re: Kanta--Wolfy je zpět...

Sun 31 Mar 2019 - 19:52
Hotovo
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kanta--Wolfy je zpět...  Empty Re: Kanta--Wolfy je zpět...

Mon 1 Apr 2019 - 20:37
5/5, máš hotovo. Nyní nemusíš psát až do doby neurčité (dokud i Wolfy nedopíše svých 5 příběhů z kanty) v rámci hlídek, chystám vylepšení. Přičítám ti 2000 darwenů.
Sponsored content

Kanta--Wolfy je zpět...  Empty Re: Kanta--Wolfy je zpět...

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru